Panerių g. 51, 03160, Vilnius Vytauto pr. 29, 44352, Kaunas

Apie mus


„Verslo konsultantai“ – konsultacijas, mokymus, restruktūrizavimo ir bankroto administravimo paslaugas teikianti įmonė. Veikla pradėta vykdyti 1999 metais.

Esminė vertybė – pagarba kiekvienam: pradedančiajam ir klestinčiam verslininkui, kreditoriui ir skolininkui, kolegai ir konkurentui. „Verslo konsultantų“ profesionalumas ir taktiškumas įvertintas klientų, partnerių bei valstybės institucijų pasitikėjimu.

Karjera „Verslo konsultantai“ spaudoje


Komanda

Vaidas
Jakaitis

Direktorius | Bankroto ir restruktūrizavimo administratorius

E: vaidas@verslokonsultantai.lt
Plačiau
Vytautas Vyskupaitis

Vytautas
Vyskupaitis

Bankroto ir restruktūrizavimo administratorius

E: vytautas@verslokonsultantai.lt
S: v.vyskupaitis
Plačiau
Birutė Kulvelytė

Birutė
Kulvelytė

Vyriausioji finansų analitikė

E: birute@verslokonsultantai.lt
S: birute.kulvelyte
Plačiau

Akvilė
Gedminaitė

Teisininkė | Bankroto administratoriaus padėjėja

E: akvile@verslokonsultantai.lt
S: akvile_vk
Plačiau
Milda Česonytė

Milda
Verkulevičienė

Teisininkė | Bankroto administratoriaus padėjėja

E: milda@verslokonsultantai.lt
S: vk_milda
Plačiau

Irena
Mazurienė

Teisininkė | Bankroto administratorė

E: irena@verslokonsultantai.lt
S: vk_irena
Plačiau
Vadimas Trabergas

Vadimas
Traberg

Vyriausiasis buhalteris

E: vadimas@verslokonsultantai.lt
S: vadimas.trabergas
Plačiau
Rita Taurinskienė

Rita
Petkevičienė

Vyriausioji archyvarė

E: rita@verslokonsultantai.lt
S: ritataurinskiene
Plačiau

Miroslavas
Bumbulis

Teisininkas

E: miroslavas@verslokonsultantai.lt
S: miroslavas.vk
Plačiau
0

Your Cart