Panerių g. 51, 03160, Vilnius Vytauto pr. 29, 44352, Kaunas

About us


UAB „Verslo konsultantai“ – tai daugiau nei prieš dešimtmetį pradėtas kurti šeimos verslas. Kuriame iki šiol, kuriame kasdien. Nuolatinis tobulėjimas, profesinis augimas, kūrybiškumas mums labai svarbūs. Viskas tam, kad išliktumėm efektyvūs.

Keliame sau aukščiausius profesionalumo reikalavimus. Mūsų esminė vertybė – pagarba kiekvienam: pradedančiajam ir klestinčiam verslininkui, kreditoriui ir skolininkui, kolegai ir konkurentui.

Career About verslo konsultantai


Team

Vaidas
Jakaitis

CEO | Bankruptcy & restructuring administrator

E: vaidas@verslokonsultantai.lt
More
Vytautas Vyskupaitis

Vytautas
Vyskupaitis

Bankruptcy and restructuring administrator

E: vytautas@verslokonsultantai.lt
S: v.vyskupaitis
More
Birutė Kulvelytė

Birute
Kulvelyte

Senior financial analyst

E: birute@verslokonsultantai.lt
S: birute.kulvelyte
More

Akvilė
Gedminaitė

Jurist | Bankruptcy Administrative Assistant

E: akvile@verslokonsultantai.lt
S: akvile_vk
More
Milda Česonytė

Milda
Verkulevičienė

Jurist

E: milda@verslokonsultantai.lt
S: vk_milda
More

Irena
Mazuriene

Jurist | Bancruptcy Administrator

E: irena@verslokonsultantai.lt
S: vk_irena
More
Vadimas Trabergas

Vadimas
Traberg

Senior Accountant

E: vadimas@verslokonsultantai.lt
S: vadimas.trabergas
More
Rita Taurinskienė

Rita
Petkeviciene

Archiving expert

E: rita@verslokonsultantai.lt
S: ritataurinskiene
More

Miroslavas
Bumbulis

Jurist

E: miroslavas@verslokonsultantai.lt
S: miroslavas.vk
More
0

Your Cart