Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius

Atsiliepimai. Verslo konsultacijos


Arnas Markevičius

  UAB "M Capital" | Direktorius

Su „Verslo Konsultantais“ susipažinome kaip paslaugų pardavėjai. Šiltas, betarpiškas bendravimas labai greitai atvedė iki partnerystės. Nuoširdus noras pasirūpinti klientu, profesionalumas bei jų aukštos kompetencijos leido lengvai apsispręsti ir tapti „Verslo Konsultantų“ klientais. Šiandien drąsiai rekomenduoju „Verslo Konsultantus“ visiems mūsų klientams, nes žinau, kad jais bus rūpinamasi vadovaujantis tomis pačiomis vertybėmis, kuriomis savo veikloje vadovaujamės ir mes.


Verslo konsultantai

Inga Verbickė

| Verslininkė

Nusprendus imtis savo veiklos ir pradėjus gilintis į įstatymus bei verslo kūrimo galimybes, iškilo labai daug klausimų, kuriuos norėjosi išspręsti kuo greičiau ir būti tikrai, kad sprendimai teisingi…

Tuomet suvokiau, kad be žmonių, turinčių reikiamos patirties, gali būti išties sudėtinga. Tuo pačiu rizikuoju padaryti nepataisomų klaidų. Taigi, ėmiau ieškoti, kas galėtų padėti kurti verslą ir tapti mano verslo draugu (mentoriumi).

Dėkoju Jums dar kartą. „Verslo konsultantų“ konsultacijos mano lūkesčius pateisino 100 proc. Labai džiaugiuosi, kad Jus radau! Tikiuosi ir tolesnio bendradarbiavimo ir pagalbos.


Jūsų vardas, pavardė*:

Pareigos:

Įmonė:

Atsiliepimas*:

Jūsų nuotrauka:

Sutinku, kad atsiliepimas būtų publikuojamas šioje svetainėje