Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius
Birutė Kulvelytė

Birutė Kulvelytė

Vyriausioji finansų analitikė
El. p.   birute@verslokonsultantai.lt
Skype   birute.kulvelyte


Norėdamas pasiekti savo įmonės tikslų kiekvienas verslininkas, prieš pradėdamas veikti, privalo atlikti paruošiamuosius darbus. Nuodugnus planavimas, tikslus apskaičiavimas ir išsamus veiksmų planas yra pusė sėkmės formulės.

Darbe vadovaujuosi idėja, kad verslas neįmanomas be tikslingų veiksmų ir kryptingo plano, tačiau verslininkas turi aiškiai matyti prioritetus. Be jų įmonės ir darbuotojų resursai gali būti iššvaistyti siekiant sudėtingų, tačiau mažareikšmių tikslų. Visada būtina susidėlioti tikslus ir įvertinti detales, kad ir kokios jos atrodytų nesvarbios ir nereikšmingos.

„Verslo konsultantuose“ esu atsakinga už mūsų klientų finansinę analizę. Taip pat rengiu restruktūrizavimo metmenis ir planus, stebiu restruktūrizuojamų įmonių veiklą ir rengiu įmonių reorganizavimui reikalingus dokumentus.

Baigiau makroekonominės analizės ir politikos programos studijas Vytauto Didžiojo universitete ir įgijau ekonomikos magistro laipsnį. Studijuodama rengiau straipsnius moksliniams periodiniams leidiniams ir aktyviai dalyvavau akademinėje-mokslinėje veikloje ir konferencijose. Daugelis mano atliekamų darbų yra analitinio pobūdžio, todėl tuomet įgyta patirtis ir padarytos įžvalgos man padeda dirbti greičiau ir kokybiškiau.

Puikiai kalbu angliškai. Šis mano įgūdis itin praverčia bendradarbiaujant su tarptautinėmis kompanijomis, užsienio klientais ar partneriais.

Tarpusavio santykius mūsų kolektyve geriausiai apibūdinčiau senovės Romos filosofo Senekos žodžiais: „Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau, negu žadėjo.“ Visada esu tikra, kad mūsų darbas bus atliktas nepriekaištingai, nes iš kolegų sulaukiu ne pažadų, o itin kokybiškai atlikto darbo.

 

Sėkmės ir atminkite būti atidūs detalėms!
Birutė Kulvelytė