Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius

Ingrida Gabytė

Teisininkė | Bankroto administratoriaus padėjėja
El. p.   ingrida@verslokonsultantai.lt
Skype   vk_ingrida


Darbe, kaip ir gyvenime, vadovaujuosi taisykle – „Jeigu negali pakeisti situacijos, keisk požiūrį į ją“. Todėl džiaugiuosi galėdama prisijungti prie „Verslo konsultantų“, kurių stiprybė, netgi dirbant tokiose nuolatinio atidumo, susikaupimo bei žinių reikalaujančiose srityse, išlikti pozitiviems ir geranoriškiems.

Studijuodama Mykolo Romerio universitete įgijau Teisės bakalauro ir Verslo teisės magistro laipsnį. Studijų metu ypatingai didelį dėmesį skyriau įmonių, finansų ir sutarčių teisės sritims, todėl  darbas šioje įmonėje leidžia realizuoti sukauptas teorines ir praktines žinias.

Prieš prisijungdama prie „Verslo konsultantų“ dirbau vienoje didžiausių šalies finansinių institucijų. Ten įgytas žinias šiandien sėkmingai galiu realizuoti dirbdama teisininke – kreditų valdymo eksperte. Pagrindinės mano užduotys – užtikrinti profesionalų bendradarbiavimą su bankrutuojančių įmonių kreditoriais, debitoriais bei vystyti ir įgyvendinti bankrutuojančių įmonių turto realizavimo strategijas.

Žinau, kad kartu su profesionalia ir veržlia komanda mums patikėtas užduotis visuomet atliksime kokybiškai ir operatyviai.

 

0

Your Cart