Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius
Rita Taurinskienė

Rita Petkevičienė

Vyriausioji archyvarė
El. p.   rita@verslokonsultantai.lt
Skype   ritataurinskiene


Tinkamas dokumentų valdymas yra gyvybiškai svarbus kiekvienai įmonei. Tvarkingai laikomi dokumentai žymiai sumažina nesėkmių riziką kiekviename versle ir padeda bendrovėms veikti daug efektyviau.

Esu dokumentų valdymo profesionalė. Pagrindinė mano veikla – įmonių dokumentų tvarkymas, kolegų ir klientų konsultavimas raštvedybos, archyvavimo klausimais ir operatyvi reikalingų dokumentų paieška.

Taip pat vedu archyvavimo mokymus, kuriuose dėstau dokumentų valdymo principus. Mano mokymų dalyviai sužino, kokie teisės aktai reglamentuoja dokumentų rengimą, tvarkymą, apskaitą, saugojimą ir kokie yra jų bendrieji reikalavimai. Jie taip pat išmoksta organizuoti dokumentų apyvartą – vesti dokumentacijos planą, registrą ir atlikti kitas procedūras.  

Prieš prisijungdama prie „Verslo konsultantų“ dirbau dokumentų archyvo tvarkymo specialiste bendrovėje „Mažeikių lyra“. Taip pat esu dirbusi pedagoginį darbą Lietuvos vaikų teisių gynimo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padalinyje. Laisvalaikiu vis dar dalyvauju šios visuomeninės organizacijos veikloje ir padedu jos nariams savo patirtimi bei įgūdžiais.

Baigiau Žemaitijos kolegiją, Menų ir pedagogikos fakultete įgijau pedagogo profesinę kvalifikaciją. Nuolat gilinu profesines žinias, dalyvaudama seminaruose ir mokymuose įmonės dokumentų valdymo temomis. Moku rusų bei vokiečių kalbas.

„Verslo konsultantuose“ jaučiuosi labai vertinama kaip specialistė ir dokumentų valdymo ekspertė. Iš kolegų pasisemiu geros nuotaikos ir galiu pasimėgauti puikia atmosfera. Su jais pasidalinu savo turimomis žiniomis, energija ir nuoširdžia šypsena 🙂

Mano mėgiamiausia citata – „Viskas prasideda nuo idėjos“. Man ji skatina viltį ir kūrybiškumą.

 

Pagarbiai
Rita Taurinskienė