Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius
Vadimas Trabergas

Vadimas Traberg

Vyriausiasis buhalteris
El. p.   vadimas@verslokonsultantai.lt
Skype   vadimas.trabergas


Buhalterio profesionalams būtinas atidumas, susikaupimas ir ypatingas dėmesingumas. Ko gero, mano darbo pobūdį geriausiai atspindi lotyniškas posakis: „Festina lente“ (liet. skubėk lėtai). Savo darbą visada atlieku greitai, tačiau labai tiksliai, preciziškai ir kruopščiai.

„Verslo konsultantuose“ dirbu buhalterinį ir analitinį darbą. Vedu tiek veikiančių, tiek bankrutuojančių įmonių apskaitą, analizuoju finansinės atskaitomybės dokumentus ir teikiu įžvalgas konsultantams.

Vytauto Didžiojo Universitete įgijau viešojo administravimo bakalauro ir magistro laipsnius. Kauno Technologijos Universitete baigiau apskaitos ir audito studijas, įgijau ekonomikos magistro diplomą. Taip pat esu baigęs ilgalaikius profesionalių buhalterių rengimo kursus.

Nuolat gilinu žinias – domiuosi buhalterinės apskaitos naujovėmis bei aktualijomis. Laisvai bendrauju rusų kalba, taip pat suprantu angliškai ir ispaniškai.

Baigęs ekonomikos studijas, prisijungiau prie energingos ir nuotaikingos „Verslo konsultantų“ komandos. Čia jaučiuosi puikiai – vadovai ir kolegos vertina mano profesinius gebėjimus, nuolat jaučiu kolegų paramą ir galiu padėti kitiems. Visada noriai dalinuosi savo žiniomis bei įgūdžiais.

Esu užsispyręs ir nuolat siekiu tobulėjimo. Labiausiai darbe man padeda itin gera atmintis, įgimtas kruopštumas, pareigingumas, atsakingumas ir noras rasti išeitį iš bet kurios situacijos.

Turbūt labiausiai mane žavi sutampančios mano ir bendrovės vertybės ir požiūris į sėkmingą verslą. „Verslo konsultantuose“ pirmiausiai stengiamės dėl klientų ir kreditorių. Ne visų įmonių vadovai supranta tokią poziciją, bet tai svarbiausia, jei nori, kad bendrovė veiktų pelningai ir pritrauktų naujų klientų.  

 

Pagarbiai
Vadimas Trabergas