Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius
Vytautas Vyskupaitis

Vytautas Vyskupaitis

Direktorius, bankroto ir restruktūrizavimo administratorius
El. p.   vytautas@verslokonsultantai.lt
Skype   v.vyskupaitis


Darbe vengiu vadovautis nusistovėjusiomis taisyklėmis ar normomis. Stengiuosi atrasti savo kelią ir būdus, kaip efektyviai spręsti kylančias problemas ir savo atradimais noriai dalinuosi su jaunesniais bei mažiau patyrusiais kolegomis.

„Verslo konsultantuose“ užimu vadovo ir bankroto bei restruktūrizavimo administratoriaus pareigas. Vadovaudamas  buveinei stiprinu ir plečiu įmonės veiklą sostinėje, bendrauju su klientais ir užsukusiais interesantais. Bankroto ir restruktūrizavimo procedūras vykdau sklandžiai, nepažeisdamas etikos ir kokybiškai.

Anksčiau dirbau gamybos, statybos ir turizmo paslaugas teikiančiose bendrovėse. Darbas jose – ne stažas, o vertinga patirtis, kuri padeda geriau suprasti verslo procesus ir priimti teisingus bei adekvačius sprendimus.

Kauno politechnikos institute įgijau inžinieriaus specialybę. Vėliau praktines ir teorines žinias kaupiau įvairių profesinio tobulinimo ir lavinimo kursų metu. Nuolat dalyvauju apskaitos, teisės, efektyvaus įmonių valdymo ir bankroto bei restruktūrizavimo administravimo temas liečiančiuose seminaruose ir konferencijose. Be to, nebijau konsultuotis su kolegomis, kurie turi kitokių žinių bagažą. Tikiu, kad kalbantis ir diskusijoje gimsta geriausias sprendimas.

Kalbu ir klientams konsultacijas teikiu lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis.

Labiau mėgstu veikti nei stebėti procesą iš šalies. Geriausiai mano požiūrį į gyvenimą ir darbą atspindi žymaus verslininko Paulo Newmano mintis: „Gyvenime ir versle yra dvi didžiausios nuodėmės: pirma – veikti neapgalvojus; antra, ir dar didesnė – iš vis neveikti.“

Pagarbiai
Vytautas Vyskupaitis