Panerių g. 51-301, 03160, Vilnius

Parduodama


PARDUODAMAS B KB KU „VILNIAUS TAUPOMOJI KASA“ TURTAS

Šiuo metu parduodamas B KB KU „Vilniaus taupomoji kasa“ nekilnojamasis turtas per www.evarzytynes.lt:
– Butas Vilniuje (Svajonių g. 10-5) – pardavimas laikinai sustabdytas.
-Žemės sklypas ir gyvenamasis namas Kaune (Aukštoji g. 12) – antstolis vykdo iškraustymą.
– Namas (kapitaliai suremontuotas administracinis pastatas su gyvenamosiomis patalpomis) su žemės sklypu Trakuose (Birutės g. 4) – artimiausiu metu bus parduodamas iš varžytynių – nustatyta pradinė kaina 406 130,00 EUR.
-Namas su sklypu (Nadruvos g. 15, Pilaitėje, Vilniuje) – parduodamas laisvuoju pardavimu.
-Kotedžo tipo namas su sklypu (dvibutis gyvenamasis namas, yra terasa) adresu Molio g. 4-1, Raisteniškėse, Vilniaus r., -artimiausiu metu bus parduodamas iš varžytynių – nustatyta pradinė kaina 95 500,00 EUR.
-Kotedžo tipo namas su sklypu (dvibutis gyvenamasis namas, yra terasa) adresu Molio g. 4-2, Raisteniškėse, Vilniaus r., – artimiausiu metu bus parduodamas iš varžytynių – nustatyta pradinė kaina 96 230,00 EUR.
-Kotedžo tipo namas su sklypu (dvibutis gyvenamasis namas, yra terasa) adresu Molio g. 9-1, Raisteniškėse, Vilniaus r., -artimiausiu metu bus parduodamas iš varžytynių – nustatyta pradinė kaina 104 980,00 EUR.

PARDAVINĖJAMOS PATALPOS, ESANČIOS CAYAN BUSSINESS CENTER, DUBAJUJE, JAE – nustatyta minimali pardavimo kaina – 540 tūkst. EUR.

PARDUODAMAS B KB KU „Švyturio taupomoji kasa“ nematerialusis turtas – domenai www.švyturio.lt ir www.sveikatoskreditas.lt.

0

Your Cart